DOZOTO Sigorta İle Aracınız Güvende!

Ucuza Oto Sigortasi Burda

DOZOTO Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak biz, Türkiye genelindeki yaygın hizmet ağımız ve her biri alanında uzman kadromuzla daima kaliteli, hızlı ve garantili sigorta çözümleri yaratıyor; müşterilerimiz için en uygun fiyatlı sigorta tekliflerini, sektörün öncü ve güvenilir sigorta şirketleri olan Allianz, Axa, Ak, Anadolu, Mapfre, Ergo, Güneş, Doğa ve HDI Sigorta arasında karşılaştırmalı olarak sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz çoklu sigorta teklif seçeneklerimizle sizi tek bir alternatifle sınırlandırmayıp sigortacılıkta sınırları genişletiyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanında her biri sigorta acentesi olarak faaliyet gösteren tüm DOZOTO temsilciliklerimizde, siz de sigorta poliçelerinizi avantajlı ve uygun fiyatlı tekliflerimizden yararlanarak yaptırabilir; zamanında ve hızlı çözümlerle kasko ve trafik sigortası ile aracınızı, sağlık sigortaları ile sağlığınızı, Dask ve konut sigortaları ile ev ve iş yerlerinizi her türlü riske karşı güvence altına alabilirsiniz.

Üstelik sigorta poliçelerinizi ister online olarak elektronik ortamda düzenleyebilir isterseniz de poliçelerinizin kargo ile ücretsiz olarak bulunduğunuz adrese gönderimini sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi İstiyorum

Uzaltılmış Garanti Formu

Ürünlerimiz:
•    Kasko                    
•    Trafik Sigortası                
•    Yeşil Kart Sigortası