Oto Kredisi

Kendinize en uygun aracı bulduysanız gelin, şimdi de ödeme seçeneklerinizi birlikte değerlendirelim. Son yıllarda kredi, ikinci el araç satın alımlarında en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri haline geldi. Eğer siz de ödemenizi kredi yöntemiyle yapmayı planlıyorsanız ihtiyaçlarınıza en doğru cevap veren kredi seçeneklerimize göz atmadan kararınızı vermeyin.

DOZOTO 2. El’den alacağınız ikinci el araç kredilerinde, araç bedelinin %70’ini kredilendirebilme ve kredilendirilebilen bu tutarı 3 ile 48 aya kadar taksitlendirme imkanına sahip olursunuz.

Üstelik DOZOTO 2. El web sitemizin anasayfasında bulunan “Kredi Hesaplama” alanını kullanarak bütçenize en uygun tutara ve vadeye sahip araçları kolaylıkla listeleyebilir, dilediğiniz aracın vade ve taksit tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıda örneğini gördüğünüz üzere 120.000 TL’lik bir kredi tutarına 40 ay vade ile aylık 4.135 TL taksitlendirme yapılabildiğini görüyoruz. Siz de satın almak istediğiniz araç için gerekli kredi miktarını yazarak vade ve taksit bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.